| domov | tlačiť | mapa stránky |
ŠTATISTIKA SERVERA
Nehnuteľnosti: 27 073
Kancelárie: 1 285
Používatelia: 9 538
VYHĽADÁVANIE
7x PREČO INZEROVAŤ
  1. inzercia ZDARMA
  2. rôzne pokročilé funkcie systému
  3. spolupráca medzi RK a portálom
  4. bezplatné exporty realít na stránku RK
  5. reklama portálu (printová a google)
  6. spoľahlivosť systému
  7. nonstop technická podpora

advertising

FAQ

Ako je spoplatnená inzercia nehnuteľností pre realitné kancelárie?

Inzercia je tak pre občanov, ako aj pre realitné kancelárie BEZPLATNÁ.


Ponuky na inzerciu na internete nám chodia takmer každý deň, čím sa odlišuje realitný portál SvetNehnutelnosti.sk od ostatných stránok venovaných realitám?

Realitný portál SvetNehnutelnosti.sk vznikol ako internetová obdoba realitného časopisu BÝVANIE A REALITY a má silnú marketingovú podporu v tlačených periodikách a tiež formou internetovej a google reklamy. Portál je užívateľsky príjemný svojou jednoduchosťou, obsahuje však aj mnoho funkcií, ktoré realitné kancelárie ako aj konkrétny záujemca o nehnuteľnosť ocení. Inzercia je navyše úplne bezplatná pre všetkých.


Používame systém RealityExport, ako si aktivujeme prenos inzercie na Váš portál?

Do systému RealityExport stačí zadať prihlasovacie údaje, ktoré ste získali registráciou na našom portály. Ak ešte nemáte vytvorený účet realitnej kancelárie, je potrebné sa zaregistrovať. Žiadna aktivácia prenosu inzercie z našej strany nie je potrebná.


Pouzívame systém LOJZA, ako importovať ponuky na Váš portál?

V prvom rade je potrebné byť na našom portály zaregistrovaný ako realitná kancelária. Následne je potrebné zaslať emailom žiadosť o aktiváciu prenosu inzercie spolu s referenčným číslom realitnej kancelárie zo systému LOJZA. Následne bude prenos inzercie do 48 hod. aktivovaný. Aktivácia importu je bezplatná.